Project Description

 توپی تراکتور399

مشخصات فنی توپی تراکتور 399
وزن تقریبی: 25 کیلوگرم
جنس:چدن خاکستری-GG25
کاربرد: صنعت تراکتورسازی

توضیحات کوتاه توپی تراکتور

این قطعه یکی از لوازم یدکی مهم و زیر مجموعه‌ی سیستم تعلیق تراکتور است. توپی چرخ، واسط اتصال بین چرخ و خودرو است و نقش اصلی را در حرکت چرخ تراکتور ایفا می‌کند

قیمت: تماس بگیرید

توضیحات تکمیلی توپی تراکتور

توپی چرخ مکانیزمی است که چرخ بر روی آن سوار میشود و امکان چرخش آزادانه را به چرخ میدهد. توپی چرخ شامل یک یا دو فالنج است که محل اتصال چرخ به توپی و توپی به شاسی را فراهم میکند. درون توپی چرخ از یک یا دو بیرینگ استفاده شده است که به فالنج چرخ اجازه حرکت آزادانه را میدهد. بدون توپی چرخ، چرخهای خودرو به خوبی حرکت نمیکند و عملکرد فرمان نیز ضعیف میشود.

این قطعه یکی از لوازم یدکی مهم و زیر مجموعه‌ی سیستم تعلیق خودرو است. توپی چرخ، واسط اتصال بین چرخ و تراکتور است و نقش اصلی را در حرکت چرخ تراکتور ایفا می‌کند. توپی چرخ را از جنس چدن می‌سازند تا در مقابل فشار و ضربه، مقاومت کافی را داشته باشد. توپی طرح جدید در راستای ارتقا و بهینه شدن عملکرد توپی چرخ، طراحی شده است. بهینه شدن و اجرای طرح جدید باعث بالا رفتن عمر مفید قطعه، دوام بیشتر و تحمل فشار بالا در اثر تکان و ضربه در حین حرکت تراکتور است.

موارد کاربرد:

توپی چرخ، مکانیسمی دایره مانند دارد که چرخ به دور آن می‌پیچد. چرخ روی توپی سوار می شود و داخل توپی چرخ، بلبرینگ‌های خاصی وجود دارد که حرکت توپی چرخ را تسهیل می کند. از دیگر مزایای طرح جدید توپی چرخ، حرکت روان‌تر و بهتر چرخ خودرو است. این قطعه، به افزایش سطح ایمنی و آرامش سرنشینان منجر می‌گردد. هم‌چنین سبب کاهش ضربات وارده به اتاق ماشین می‌شود. گفتنی است عملکرد صحیح این محصول بر افزایش کارایی و عمر کمک‌فنرها دخیل است.

مشتریان محصول

کارخانجات و شرکت های زیر، از مشتری های این محصول می باشد:

  • تراکتورسازی ایران